Kontakti

ROKO inženiring, proizvodnja, trgovina d.o.o.
Miklavška cesta 73,
2311 Hoče, Slovenija

Tel: 02/330 38 14
Fax: 02/330 38 14
Email: info@roko.si

 

  Telefon GSM E-mail
Direktor
Boris Buršič 02/330 3817 041 578 642 boris.bursic@roko.si
Drago Tašner  02/330 3818 041 581 168 drago.tasner@roko.si
Agrocenter - trgovina / odpiralni čas: 7.00-17.00, sobota 8.00-12.00   
Irena Očkerl - poslovodja 02/330 3825 041 383 177 agrocenter@roko.si
Marko Urnaut 02/330 3825 041 606 881 agrocenter@roko.si
Fax 02/330 3823    
Rezervni deli / odpiralni čas: 7.00-17.00, sobota 8.00-12.00   
Branko Senekovič - vodja 02/330 3820 041 743 175 rezervni.deli@roko.si
Vladimir Cafuta, dipl. ing. log. 02/330 3823 041 341 215 rezervni.deli@roko.si
Jože Napotnik   041 645 760  
Fax 02/330 3823    
Finance   
Silva Berce  02/330 3810 041 891 345 roko@roko.si
Tajništvo   
Anica Pučko, univ. dipl. ekon.  02/330 3814 041 891 345 info@roko.si
Vodja komerciale    
Alen Mlakar, univ. dipl. ekon.    031 670 985 alen.mlakar@roko.si 
Nabava in prodaja
Komerciala - splošno 02/330 3817 051 636 575 komerciala@roko.si
Naročila     narocila@roko.si
Matej Buršič 02/330 3816  041 634 878  matej@roko.si 
Matjaž Lašič, univ. dipl. ekon.   041 383 077  matjaz.lasic@roko.si 
Anka Purgaj Puž, dipl. ing. agr.  02/330 3819  031 423 889  anka@roko.si 
Rene Vajda 02/330 3822 041 796 813 rene@roko.si 
Ljubica Magdič, ing. agr.  02/330 3815    ljubica.magdic@roko.si 
Fax  02/330 3812     
Zastopniki na terenu
Igor Tašner   041 606 181  
Ida Vidmar   031 371 739  
Cveto Zupan   041 697 083  
Edvard Kovač   041 768 288  
Petra Rojc   041 278 986  
Fax 02/330 3812    
Skladišče
Dejan Stojić   031 759 925 logistika@roko.si
Mirsad Curkić   041 576 135  
 
 
 
 

Kontaktirajte nas preko spletnega obrazca in v najkrajšem možnem času vam bomo odgovorili.

Polja označena z * so obvezna!

 
 

Prijava na e-novice

 

Če želite prejemati naše E-novice

spodaj pripišite svoj E-mail naslov in kliknite gumb: POŠLJI

 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.