Kontakti

ROKO inženiring, proizvodnja, trgovina d.o.o.
Miklavška cesta 73,
2311 Hoče, Slovenija

Fax: 02/330 38 14
Email: info@roko.si

 

  Telefon GSM E-mail
Agrocenter - trgovina / odpiralni čas: 7.00-18.00, sobota 8.00-13.00, Zimski delovni čas od 1.12.2017 do 15.1.2018 med tednom: 7.00-17.00   
Irena Očkerl, uni. dipl. ing. agr. - poslovodja 02/330 3825 041 383 177 agrocenter@roko.si
Marko Urnaut 02/330 3825 041 606 881 agrocenter@roko.si
Fax 02/330 3823    
Rezervni deli / odpiralni čas: 7.00-18.00, sobota 8.00-13.00, Zimski delovni čas od 1.12.2017 do 15.1.2018 med tednom: 7.00-17.00   
Branko Senekovič - vodja 02/330 3820 041 743 175 rezervni.deli@roko.si
Vladimir Cafuta, dipl. ing. log. 02/330 3823 041 341 215 rezervni.deli@roko.si
Jože Napotnik   041 645 760  
Fax 02/330 3823    
Finance   
Silva Berce  02/330 3810 041 891 345 roko@roko.si
Tajništvo   
Anica Pučko, univ. dipl. ekon.  02/330 3814 041 891 345 info@roko.si
Vodja komerciale    
Alen Mlakar, univ. dipl. ekon.    031 670 985 alen.mlakar@roko.si 
Nabava in prodaja / odpiralni čas med tednom: 7.00-16.00
Laura Simonič 02/330 3817 051 636 575 komerciala@roko.si
Rene Vajda, dipl. market. 02/330 3822 041 796 813 rene@roko.si 
Matjaž Lašič, univ. dipl. ekon.    041 383 077  matjaz.lasic@roko.si 
Ljubica Magdič, ing. agr.  02/330 3815    ljubica.magdic@roko.si 
Matej Buršič 02/330 3816  041 634 878  matej@roko.si 
Anka Purgaj Puž, dipl. ing. agr.  02/330 3819  031 423 889  anka@roko.si 
Fax  02/330 3812    narocila@roko.si
Zastopniki na terenu
Igor Tašner (Pomurje, Vzhodno Štajerska)   041 606 181 igor.tasner@gmail.com
Ida Vidmar (Severna primorska, Gorenjska, Notranjska)   031 371 739 ida.vidmar@siol.net
Cveto Zupan (Osrednja Slovenija, Savinjsko-Šaleška, Posavje)   041 697 083 cveto.zupan@gmail.com
Anka Purgaj Puž, dipl. ing. agr. (Južno primorska, Notranjska)   031 423 889  anka@roko.si 
Edvard Kovač (Koroška, Osrednje Štajerska)   041 768 288 marija.kovac@triera.net
Petra Rojc (Dolenjska, Notranjska, Bela Krajina)   041 278 986 petra.rojc@roko.si 
Fax 02/330 3812    
Skladišče
Dejan Stojič - vodja   031 759 925 logistika@roko.si
Mirsad Curkić   041 576 135  
Direktor
Drago Tašner 02/330 3818 041 581 168 drago.tasner@roko.si
Boris Buršič 02/330 3817 041 578 642 boris.bursic@roko.si
 
 
 
 

Kontaktirajte nas preko spletnega obrazca in v najkrajšem možnem času vam bomo odgovorili.

Polja označena z * so obvezna!

 
 

Prijava na e-novice

 

Če želite prejemati naše E-novice

spodaj pripišite svoj E-mail naslov in kliknite gumb: POŠLJI

 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.